Artvin Oto Lastik Yol Yardım, 7/24 Kocaeli - Sakarya bölgesinde otoban ve diğer karayolları üzerinde mobil lastikçi olarak hizmet vermektedir. Ekipmanı üzerinde mobil yol yardım aracımız ile size bir telefon uzaklıktayız. 

Hizmetlerimiz arasında lastik yol yardım, lastik kaynağı, yerinde lastik tamir - bakım - onarım, çıkma lastik ve sıfır lastik desteği yer almaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Sapanca, Kırkpınar, Tepetarla, Akmeşe, Kuzey Marmara Otobanı, Acısu, Sapanca Kurtköy, Kocaeli Eşme, Ormanya, Seka Kamping, Alikahya, Maşukiye, Kartepe, Hasanpaşa, Kandıra Sapağı, Büyükderbent, Sapanca Uzunkum, Alancuma, Derince, Sisli Vadi, Balaban, Suadiye, Aslanlı, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Sarımeşe, Uzunçiftlik, Nusretiye.

Lastik yol yardım hizmeti, araç lastiğinizin patlaması, inmesi veya hasar görmesi durumunda size yardım etmek için sunulan bir hizmettir. Lastik yol yardım hizmetleri genellikle oto kurtarma ve oto tamir hizmetleri ile birlikte sunulur ve genellikle aşağıdaki hizmetleri içerebilir:

Lastik Tamiri

Eğer lastiğinizde küçük bir delik varsa, lastik tamiri ile delik kapatılabilir ve lastiğinizin tekrar kullanılabilir hale gelmesi sağlanabilir.

Lastik değişimi: Eğer lastiğinizde onarım yapılamayacak kadar büyük bir delik veya hasar varsa, lastik değişimi yapılabilir. Yedek lastiğiniz yoksa, yol yardım ekibi tarafından size yedek lastik temin edilebilir.

Lastik Dolumu

Lastiğinizin havası inmişse, yol yardım ekibi tarafından lastik dolumu yapılabilir ve lastiğinizin doğru hava basıncına getirilmesi sağlanabilir.

Lastik Çekme

Eğer aracınızın lastiği patlamış veya hasar görmüşse ve aracınız sürülemez durumdaysa, yol yardım ekibi tarafından aracınızın çekilmesi ve güvenli bir yere taşınması sağlanabilir.

Lastik Danışmanlığı

Yol yardım ekibi, lastiklerinizle ilgili genel danışmanlık hizmetleri sunabilir ve size doğru lastik bakımı, lastik basıncı kontrolü, lastik seçimi gibi konularda yardımcı olabilir.